יחידת התוכן  

 

 

 

יעל גרוס אנגלנדר - מנהלת יחידת התוכן

 

יחידת התוכן של קשר הינה חלק מהשינוי החברתי אותו מבקש ארגון קשר לעשות. היחידה שמה לה למטרה להעצים הורים ומשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים בידע ובכלים ולתת להורים תמיכה וליווי בהתמודדות עם ההורות המיוחדת, כדי שיוכלו לגדל את ילדיהם בכבוד מתוך מקום של עוצמה. במקביל- עבודה רבה נעשית על מנת להטמיע את השינוי החברתי ואת ההבנה שהמשפחה היא החלק התורם ביותר והמשפיע ביותר על הילד המיוחד. העבודה נעשית על ידי שימוש בפייסבוק וברשתות החברתיות , על ידי הרצאות  ומפגשים, על ידי פרסומים שונים ובראשם הדוח השנתי המקיף "דוח המשפחות המיוחדות" הסוקר את מצבן של משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים.

 

ניהול ועריכת פורטל "הורים בקשר" 

 

הורים רבים לילדים עם צרכים מיוחדים בישראל, מכל המגזרים, האיזורים והלקויות,  מרגישים בדידות גדולה בגידול ילדיהם המיוחדים. פעמים רבות הם חשים כי ברגע האבחון הם יוצאים "החוצה". החוצה ממערכת החינוך הרגילה, ממעגלי החברה הרגילים, מהשיח הרגיל. 300,000 הורים בישראל הם ציבור. הם קהילה. ואנו כאן כדי שהם יכירו אלה את אלה, יחידים, התארגנויות, קהילות. וידעו כי הם לא לבד. 

 

אנו כאן כדי לבנות בית וקהילה גדולה ברשת עבור ההורים והמשפחות. אנו כאן כדי לתת להורים להשמיע את קולם הייחודי באמצעות הורים בקשר, הפורטל החברתי והקהילתי של ההורים והמשפחות המיוחדות בישראל.  אנחנו כאן כדי לתת להורים את החדשות הטריות, הכתבות והמאמרים החדשים ביותר בנושאי בריאות, חינוך, פנאי, משפחה. אנחנו כאן כדי לספר להם על הורים ומשפחות כמותם, שההתמודדות הביאה אותם להוביל שינוי במשפחה, בקהילה, בחברה. אנחנו כאן כדי לצמצם את פערי הידע  והמומחיות בינהם לבין אנשי המקצוע ולתת לאנשי המקצוע הצצה לזוית והראיה ולמשקפיים היחודיים של ההורות המיוחדת, כדי שיגדלו להיות אנשי מקצוע טובים יותר. כדי לבנות שותפות מתוך כבוד הדדי ולא מתוך תלות. כל זאת כדי לקדם את הילדים המיוחדים ולבנות את עתידם.

 

הכותבים שלנו הם הורים מיוחדים בעלי כשרון כתיבה, אשר הוכשרו בתחום הכתיבה העיתונאית באינטרנט והם מסקרים כנסים, הרצאות ואירועים ומציגים אותם בכתיבה נגישה בפורטל, מתוך זוית הראייה הייחודית שלהם. את התחקירים וכתבות המגזין כותבים מתמחים בכתיבה עיתונאית, סטודנטים לתקשורת ומדיניות ציבורית מוכשרים, שהשליחות החברתית בוערת בתוכם. עורכי הפורטל הם אנשי מקצוע ותיקים, שנמצאים כאן כדי להביא לכך שפורטל הורים בקשר יעמוד בסטנדרטים המקצועיים והאתיים הגבוהים ביותר של מגזין ברשת.

 

פורטל הורים בקשר נבנה כתרומה לקהילה ע"י חברת בינת מערכות תוכנה. חווית העבודה שלנו עם בינת היתה ועדיין כולה חוויה של שליחות, נגישות וסובלנות. נפלה בחלקנו ההזדמנות לחוות במו עיננו כיצד תחום הנגישות והסובלנות בתעסוקה משולב בטבעיות במגזר הפרטי מתוך מקצועיות שאין דומה לה. השותפות הזו היתה עבורינו שיעור לחיים.

 

ניהול פרויקטים בתחום התוכן

יחידת התוכן אחראית על שותפויות בפרויקטים נוספים בתחום ההוצאה לאור  כגון ספרים וחוברות.  

      

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בשינוי החברתי שלנוו

 

 

רוצים להיות מעודכנים בכל החדשות, הזכויות והמידע בנוגע לילדים עם צרכים מיוחדים? הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו למייל את כל המידע החשוב והעדכני ביותר

לחצו כאן
 

 

 
  • Sponsores By:
  • בינת מערכות תוכנה
  • אינטרנט בינת
  • GoLinks
  • Davit
  • קרן
  • קרן