חילופים בוועד המנהל של ארגון קשר

 

חילופים בוועד המנהל של ארגון קשר

מאת מערכת קשר

 

 

חילופים בוועד המנהל שלנו ,בארגון קשר. יואב קריים נכנס לתפקיד מ"מ יו"ר קשר במקומה של שירה רודרמן שמסיימת את תפקידה כיו"ר לאחר ארבע שנים וחצי, ונשארת בוועד המנהל.
עוד הצטרפו לוועד המנהל השחקן נורמן עיסא שהינו גם אבא מיוחד, ברנדה מורגנשטיין שמלאה סדרת תפקידים בכירים בביטוח הלאומי במחלקת המחקר ולאחר מכן הקימה וניהלה את אגף הקרנות בביטוח הלאומי, חגי טל מנכ"ל חברת מרימדיה ויזם הייטק ועו"ד נועם שיפמן אבא מיוחד הפעיל שנים רבות בארגוני זכויות אדם בתחום המוגבלויות שעד כה כיהן בוועדת הביקורת של העמותה.
"אנו מודים לשירה על שנים של עשייה כה מרגשת ביחד, בהשקעה רבה, בעבודה קשה, בחיבור רגשי לצד חשיבה אסטרטגית" אומרת מנכ"לית קשר, תמי קרישפין "כל אלה ביחד הובילו אותנו לכל העשייה המגוונת והמשמעותית שאנו נמצאים בשיאה, וזוהי החובה שלנו להמשיך בה.
הבחירה של יואב, ושל כל הוועד המנהל פה אחד, לעמוד בראשו, היא עבורנו חגיגה של זכויות אדם. יואב הוא איש יקר, שללא ספק מהווה סמל, לכל מה שקשור בזכויותיהם של אנשים עם מוגבלות, וההכנסה של המשפחה לתוך המעגל הזה היא האתגר המשותף שלנו".

שירה רודרמן יו"ר קשר היוצאת אמרה: "בתום ארבע וחצי שנים בהן שימשתי כיושבת ראש קשר מסתיימת תקופה רבת הישגים לשמחתנו. תקופה בה הכפלנו את התקציב של הארגון, הגדלנו את הצוות ואת כמות המתנדבים.  הדגשנו את מיצובו של הארגון, הפצנו את תפיסת העולם שלנו וחלקנו אותה עם מעגלים שונים ורבים של הורים, אנשי מקצוע ומקבלי החלטות. אני חשה סיפוק גדול מאוד לאחר שבכוחות משותפים הגענו להישגים שאך לפני כמה שנים הוצבו כמטרות לעתיד כך למשל יצירת הקואליציה להצעת חוק המשפחות המיוחדות, הרחבת קבוצות מנהיגות ההורים ברשויות שאנו נמצאים בהן, הטמעת תפיסת העולם שלנו בתוך שירותי המדינה, הרחבת מעגל שיתופי הפעולה עם ארגונים מגוונים בשדה החברתי, הרחבת מעגל המשפחות השייכות לקשר ובחיזוק הקשר בין הארגון למתנדבים ולוועד המנהל שלו. ארגון קשר נמצא היום עם הפנים קדימה וזוהי הזדמנות להעביר את התפקיד ליואב קריים שהוא האדם הראוי והמתאים. ולהודות לצוות למתנדבים ולוועד המנהל ולכל מי שעבד איתנו בשיתוף פעולה על האמון והפתיחות והעקביות שאפיינו את העבודה המשותפת. יישר כוח"
יואב קריים, פעיל חברתי לקידום שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם הודה לשירה רודרמן על חמש השנים שבהן עמדה בראשות קשר ועל המחויבות המרשימה למשפחותיהם של אנשים עם מוגבלות. יואב הוסיף ואמר כי:"כמי שעוסק שנים רבות בקידומם של אנשים עם מוגבלות בבגרותם ברור לי כי מאחורי כל התמודדות איכותית של אדם עם מוגבלויותיו ניצבת משפחה שהתשתית שהיא העניקה לחבר המשפחה המתמודד עם מוגבלות היא משמעותית מאוד. על כן יש ללוות משפחות של אנשים עם מוגבלות ולאפשר לכל אחת מהן להתחזק ולהתעצם ולהיות חלק אמיתי מן החברה הישראלית לטובת כל חבריה ולטובת האדם עם המוגבלות שבתוכה. לא ניתן להעניק שירותים טובים לאנשים עם מוגבלות במנותק ממשפחותיהם ועל כן ארגון קשר ימשיך לייצר תודעה חברתית ותהליכים המבטיחים את זכויותיהם ומעמדם של בני המשפחה הורים אחים סבים וסבתות גם כאנשים הזקוקים להתייחסות עצמאית וגם כמערכת תמיכה עבור האדם עם המוגבלות".
***
ארגון קשר הינו ארגון לשינוי חברתי הפועל עם ולמען משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים במגוון רבדים החל ממתן מידע, תמיכה וסנגור, דרך פרויקטים חברתיים רבים להעצמת הורים ומשפחות מיוחדות (ביניהם קבוצות מנהיגות, קבוצות לאחים, לסבים ולסבתות, הכשרת הורים לליווי הורים אחרים, בניית רשת מנהיגות הורים וקהילות הורים), פעולות להדגשת חשיבות ההורים ומומחיותן  (סדנאות בקרב אנשי מקצוע באוניברסיטאות בתי חולים ומקומות עבודה, הוצאת דוח שנתי), פעילות חקיקה (חוק המשפחות המיוחדות) ועוד.

 

 

 

  • Sponsores By:
  • בינת מערכות תוכנה
  • אינטרנט בינת
  • GoLinks
  • Davit
  • קרן
  • קרן