תמי קרישפין – מנכ"לית

 

 

 
חברים יקרים,
ארגון קשר מהווה חלק ממפת הארגונים החברתיים הפועלים בתחום הנכויות בישראל, ופועל בזירה ייחודית וחיונית ביותר: המשפחה המיוחדת. אנו פועלים ללא לאות להובלת לשינוי חברתי, אשר יביא לקידום מעמדם של ההורים המיוחדים ולהכרה הלכה למעשה, במרכזיות המשפחה עבור ילדים עם צרכים מיוחדים וכי ההורים הם המשאב המשמעותי ביותר לטיפול ולקידום ילדם. על המשפחות להיות מועצמות בידע, בכלים ובכוחות הדרושים על מנת למלא את משימת ההורות המיוחדת. אנו פועלים ונפעל ביחד עם ההורים ושותפים נוספים, בכל דרך להביא למימוש תפיסה זו, מייזום פיתוח שירותים ייחודיים וחדשניים להורים ומשפחות, דרך פיתוח מחקר בתחום, פיתוח הכשרה והדרכה הן להורים והן לאנשי מקצוע ועד לעיגון זכויות להורים ולמשפחות. אנו בקשר מקבלים את עוצמתנו מהחיבור לאלפי משפחות בישראל, להן אנו מהווים בית. אנו מזמינים כל משפחה לפנות אלינו, בבקשת סיוע, בהתלבטות, בחיפוש שותפים למימוש חזון וכד'. נעשה כל שביכולתנו להיות אתכם ובשבילכם.
 
הפורטל "הורים בקשר" הוא בית ובמה וירטואלית בה מוזמנים ההורים, המשפחות ואנשי המקצוע להשמיע את קולם ולתת עוצמה לקול ההורי המגוון, הייחודי, האותנטי. אנו תקווה שקולות אלה יתחברו לקול גדול, שיישמע ולא ניתן יהיה, שלא לקחת אותו בחשבון.
 
כבר מהקמתו, לפני כעשרים שנה, היה קשר החלוץ לפני המחנה ונושא הבשורה בדבר האמונה בכוחה של המשפחה לפעול למען ילדה. אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי להמשיך ולפתח חזון זה. כמנכ"לית הארגון וכאם לילד עם צרכים מיוחדים, אני רוצה לשתף אתכם בהתרגשות הרבה שבי ובחדוות היצירה המלווה אותי, בעמדי בראש הארגון. יש לנו בשורה למשפחות, אנו מבטיחים לפעול איתכם ולמענכם לאיכות חיים טובה יותר, למציאות בה ההורות המיוחדת שלכם מקבלת הכרה ומענה, כדי שתימצאו את הכוחות לגדל את ילדכם המיוחד. העשייה מרובה, האתגרים גדולים וההצלחה תבוא כאשר נצליח לסחוף רבים באמונה הבסיסית שלנו, שהורים הם בלב העניין, הם הגורם המשמעותי ביותר לעיצוב חיים טובים ואיכותיים להם ולילדיהם והם ראויים לכל הסיוע הליווי והתמיכה, בכדי להצליח במשימה זו.
 
אני רוצה להודות מקרב לב לכל עובדי הארגון ומתנדביו, להנהגה המתנדבת: חברי הוועד המנהל, לשותפים שלנו בארגונים השונים ובמשרדי הממשלה ובראש ובראשונה למשפחות המיוחדות שהן המטרה לפעילותנו ומקור ההשראה שלנו.
 
שלכם,
 
תמי קרישפין
מנכל"ית קשר
 
לצפייה בקורות חייה של תמי קרישפין: לחצו כאן
לצפייה במאמר "איפה ההורים": לחצו כאן

  

 

  • Sponsores By:
  • בינת מערכות תוכנה
  • אינטרנט בינת
  • GoLinks
  • Davit
  • קרן
  • קרן